Spoštovani starši!

V okviru Zdravega življenjskega sloga smo iz Zavoda Planica prejeli anketni vprašalnik za izvedbo evalvacije programa ZŽS.  Cilji programa so spodbuditi osnovnošolske otroke k oblikovanju zdravega življenjskega sloga s pomočjo dodatne športne aktivnosti ter odpravljati negativne posledice sodobnega načina življenja. Da bi lahko na državni ravni ocenili, ali so bili cilji doseženi, je potrebno izpopolniti anketni vprašalnik. Zaradi tega vas vljudno prosimo za sodelovanje. Anketni vprašalnik je anonimen.

Rezultati elvalvacije bodo uporabljeni izključno pri načrtovanju in vodenju projekta v prihodnje. Vprašalnike bodo učenci in učenke izpolnili na urah Zdravega življenjskega sloga skupaj z športno učiteljico.

Vprašalnik evalvacija ZŽS 2016-2017

Maja Kavčič, prof. šp. vzgoje