Skoči na glavno vsebino

Zimske počitnice smo preživeli aktivno in zabavno.

Začeli smo s plavanjem v pokritem bazenu v Zavodu za šport Ajdovščina (Police). Tam smo se tri dni učili in izpopolnjevali osnovne tehnike plavanja ter spoznali tehniko delfina. Seveda pa nam je ostalo še dovolj časa za druge vodne vragolije.

V četrtek smo se srečali z novo športno panogo. S šolskim kombijem smo se odpeljali na Malo Lazno, kjer smo se pošteno preznojili na teku na smučeh, zahvaljujoč Stanku Čuferju, ki nam je približal ta lep šport.

V petek pa smo že začeli pogrešati našo telovadnico. Rokomet, košarka, med dvema ognjema in hokej so športi, ki so nas ta dan spremljali.

V soboto smo zimske počitnice zaključili z zimsko idilo, ki nas je spremljala med pohodom na Čaven, pod vodstvom naših zvestih planincev (Anton Kreševec in Jože Vodopivec), katerim gre posebna zahvala.

Opisano dogajanje sem želela ujeti s spodnjimi fotografijami. In po nasmeških sodeč, mislim da mi je to tudi uspelo.

1    2    3   4   5 6 7 8   9   10   11   12   13    14   15    16   17   18   19   21  22   23   24

Jana Ušaj

Dostopnost