Obiskal nas je BOŠTJAN GORENC – PIŽAMA

V književnih krogih je poznan predvsem kot prevajalec. Za najmlajše je prevedel seriji o Kapitanu Gatniku (Pilkey) in Gospodu Gnilcu (Stanton). Najstnikom se je priljubil s prevodom uspešnic Krive so zvezde (Green), Čudo (Palacio) in drugimi. Z Matejem de Ceccom je izdal prvi zvezek stripov o Šnofijevi druščini, s katero zabavata bralke in bralce Pila. Pred kratkim sta izšli še Šnofijeva druščina 2 in seveda njegov solistični prvenec Slolvenski klasiki 1.

pizama-dobravlje-016-27-10-2016[1]

(več …)

Pogovorne ure 7. in 8. novembra 2016

Spoštovani starši,