Državni prvaki – 23. Šolski pokljuški maraton

V soboto, 19. januarja 2019, smo se z učenci udeležili tradicionalnega Pokljuškega maratona in državne tekme za učence v teku na smučeh. Letos je prireditev potekala na Rudnem polju na Pokljuki.

Naši učenci in učenke so na Šolskem državnem prvenstvu v smučarskem teku (nekategorizirani) dosegli  vrhunske rezultate:

Dečki: 1. mesto Žan Slejko, 3. mesto Andraž Mikuž, 4. mesto Jure Mikuž, 7. mesto Anej Remec

Dekleta: 3. mesto Tinkara Stres, 4. mesto Ema Rodman, 6. mesto Ema Gregorčič

Učenci OŠ Dobravlje so ekipno državni prvaki.

Kako čudovit dan smo preživeli, si oglejte v posnetku.

Področno tekmovanje v nogometu za starejše deklice

V ponedeljek, 21.1.2019, smo v telovadnici OŠ Dobravlje odigrali področno tekmovanje v nogometu za starejše deklice. Sodelovalo je pet ekip: OŠ Col, OŠ Spodnja Idrija, OŠ Renče, OŠ Milojka Štrukelj in OŠ Dobravlje. Na nadaljnje tekmovanje je vodilo samo prvo mesto.   Po napetih in izenačenih bojih so slavile učenke OŠ Dobravlje in se uvrstile na polfinalno državno tekmovanje, kjer sodeluje 16 šol.

Rezultati tekem:

1. Dobravlje : Milojka Štrukelj 2 : 1